Wentworth Miller & Sarah Wayne Callies
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Wentworth Miller & Sarah Wayne Callies

Vítejte na českém a slovenském fóru Wenta a Sarah
 
PříjemPříjem  GalleryGallery  Latest imagesLatest images  HledatHledat  RegistraceRegistrace  PřihlášeníPřihlášení  

 

 zamávání speciálně pro vás...udělejte Wentovi PÁPÁ:)

Goto down 
5 posters
AutorZpráva
Ivča
Admin
Ivča


Female
Poeet p?íspivku : 183
Age : 33
Bydliště : Praha
Registration date : 25. 04. 08

zamávání speciálně pro vás...udělejte Wentovi PÁPÁ:) Empty
PříspěvekPředmět: zamávání speciálně pro vás...udělejte Wentovi PÁPÁ:)   zamávání speciálně pro vás...udělejte Wentovi PÁPÁ:) Icon_minitimeMon Apr 28, 2008 6:55 pm

zamávání speciálně pro vás...udělejte Wentovi PÁPÁ:) Wentworth-miller-22
zamávání speciálně pro vás...udělejte Wentovi PÁPÁ:) Miller_112007zamávání speciálně pro vás...udělejte Wentovi PÁPÁ:) Normal_wentworth-miller-bean-pole-jeans-ad-09
zamávání speciálně pro vás...udělejte Wentovi PÁPÁ:) Wentworthmillerkorea7-thumb zamávání speciálně pro vás...udělejte Wentovi PÁPÁ:) Normal_13323850akussman323200742920PM zamávání speciálně pro vás...udělejte Wentovi PÁPÁ:) 9562347
Návrat nahoru Goto down
https://wentworth-sarah.forumakers.com
angelinhell
Nový člen
Nový člen
angelinhell


Female
Poeet p?íspivku : 16
Age : 39
Bydliště : za pekelnymi mrezami
Registration date : 16. 05. 08

zamávání speciálně pro vás...udělejte Wentovi PÁPÁ:) Empty
PříspěvekPředmět: Re: zamávání speciálně pro vás...udělejte Wentovi PÁPÁ:)   zamávání speciálně pro vás...udělejte Wentovi PÁPÁ:) Icon_minitimeFri May 16, 2008 12:51 pm

no tak tychto fotkach vyzera bozsky... :D
Návrat nahoru Goto down
plavice
Pokročilý člen
Pokročilý člen
plavice


Female
Poeet p?íspivku : 59
Age : 37
Registration date : 15. 05. 08

zamávání speciálně pro vás...udělejte Wentovi PÁPÁ:) Empty
PříspěvekPředmět: Re: zamávání speciálně pro vás...udělejte Wentovi PÁPÁ:)   zamávání speciálně pro vás...udělejte Wentovi PÁPÁ:) Icon_minitimeSat May 17, 2008 4:52 pm

aaaa, hlásím infarktový stav z jeho překrásných ruček a úsměvu Laughing :heart:
Návrat nahoru Goto down
Sindy
Železný člen
Železný člen
Sindy


Female
Poeet p?íspivku : 150
Age : 30
Bydliště : Gbely
Registration date : 07. 05. 08

zamávání speciálně pro vás...udělejte Wentovi PÁPÁ:) Empty
PříspěvekPředmět: Re: zamávání speciálně pro vás...udělejte Wentovi PÁPÁ:)   zamávání speciálně pro vás...udělejte Wentovi PÁPÁ:) Icon_minitimeSat May 17, 2008 5:13 pm

plavice napsal:
aaaa, hlásím infarktový stav z jeho překrásných ruček a úsměvu Laughing :heart:
Jj..presne tak..jeho ruky a úsmev.. a proste všetko... oops ..je to úžasný chlap.. oops ..a ktovie čo ešte tie ruky o ňom prezrádzajú..že plavice??? :P Laughing Laughing Laughing
Návrat nahoru Goto down
plavice
Pokročilý člen
Pokročilý člen
plavice


Female
Poeet p?íspivku : 59
Age : 37
Registration date : 15. 05. 08

zamávání speciálně pro vás...udělejte Wentovi PÁPÁ:) Empty
PříspěvekPředmět: Re: zamávání speciálně pro vás...udělejte Wentovi PÁPÁ:)   zamávání speciálně pro vás...udělejte Wentovi PÁPÁ:) Icon_minitimeSat May 17, 2008 5:23 pm

Sindy napsal:
plavice napsal:
aaaa, hlásím infarktový stav z jeho překrásných ruček a úsměvu Laughing :heart:
Jj..presne tak..jeho ruky a úsmev.. a proste všetko... oops ..je to úžasný chlap.. oops ..a ktovie čo ešte tie ruky o ňom prezrádzajú..že plavice??? :P Laughing Laughing Laughing
přesně tak lol! Laughing fakt jsem zase totálně v háji z něj :bom:
Návrat nahoru Goto down
Sindy
Železný člen
Železný člen
Sindy


Female
Poeet p?íspivku : 150
Age : 30
Bydliště : Gbely
Registration date : 07. 05. 08

zamávání speciálně pro vás...udělejte Wentovi PÁPÁ:) Empty
PříspěvekPředmět: Re: zamávání speciálně pro vás...udělejte Wentovi PÁPÁ:)   zamávání speciálně pro vás...udělejte Wentovi PÁPÁ:) Icon_minitimeSat May 17, 2008 5:35 pm

plavice napsal:
Sindy napsal:
plavice napsal:
aaaa, hlásím infarktový stav z jeho překrásných ruček a úsměvu Laughing :heart:
Jj..presne tak..jeho ruky a úsmev.. a proste všetko... oops ..je to úžasný chlap.. oops ..a ktovie čo ešte tie ruky o ňom prezrádzajú..že plavice??? :P Laughing Laughing Laughing
přesně tak lol! Laughing fakt jsem zase totálně v háji z něj :bom:
Hh... Laughing Laughing Laughing Laughing Laughing ..tak často sme to už preberali,že mi z neho hrabe..ale totálne.. Laughing oops oops oops ..ale vôbec mi to nevadí,pač táto wentománia je prekrásna choroba.. Laughing :heart: :heart: cheers
Návrat nahoru Goto down
alica200
Nový člen
Nový člen



Female
Poeet p?íspivku : 19
Age : 29
Registration date : 17. 05. 08

zamávání speciálně pro vás...udělejte Wentovi PÁPÁ:) Empty
PříspěvekPředmět: Re: zamávání speciálně pro vás...udělejte Wentovi PÁPÁ:)   zamávání speciálně pro vás...udělejte Wentovi PÁPÁ:) Icon_minitimeSat May 17, 2008 9:06 pm

Sindy napsal:
plavice napsal:
Sindy napsal:
plavice napsal:
aaaa, hlásím infarktový stav z jeho překrásných ruček a úsměvu Laughing :heart:
Jj..presne tak..jeho ruky a úsmev.. a proste všetko... oops ..je to úžasný chlap.. oops ..a ktovie čo ešte tie ruky o ňom prezrádzajú..že plavice??? :P Laughing Laughing Laughing
přesně tak lol! Laughing fakt jsem zase totálně v háji z něj :bom:
Hh... Laughing Laughing Laughing Laughing Laughing ..tak často sme to už preberali,že mi z neho hrabe..ale totálne.. Laughing oops oops oops ..ale vôbec mi to nevadí,pač táto wentománia je prekrásna choroba.. Laughing :heart: :heart: cheers
No velmi kraasna choroba oops .ON je tak kraaaasny a hlavne ked sa smeje :heart:
Návrat nahoru Goto down
Ivča
Admin
Ivča


Female
Poeet p?íspivku : 183
Age : 33
Bydliště : Praha
Registration date : 25. 04. 08

zamávání speciálně pro vás...udělejte Wentovi PÁPÁ:) Empty
PříspěvekPředmět: Re: zamávání speciálně pro vás...udělejte Wentovi PÁPÁ:)   zamávání speciálně pro vás...udělejte Wentovi PÁPÁ:) Icon_minitimeSat May 17, 2008 9:12 pm

alica200 napsal:
Sindy napsal:
plavice napsal:
Sindy napsal:
plavice napsal:
aaaa, hlásím infarktový stav z jeho překrásných ruček a úsměvu Laughing :heart:
Jj..presne tak..jeho ruky a úsmev.. a proste všetko... oops ..je to úžasný chlap.. oops ..a ktovie čo ešte tie ruky o ňom prezrádzajú..že plavice??? :P Laughing Laughing Laughing
přesně tak lol! Laughing fakt jsem zase totálně v háji z něj :bom:
Hh... Laughing Laughing Laughing Laughing Laughing ..tak často sme to už preberali,že mi z neho hrabe..ale totálne.. Laughing oops oops oops ..ale vôbec mi to nevadí,pač táto wentománia je prekrásna choroba.. Laughing :heart: :heart: cheers
No velmi kraasna choroba oops .ON je tak kraaaasny a hlavne ked sa smeje :heart:

No přesně tak, souhlasím s váma, holky..on je prostě super....a je to tu...rozplývání nad Wentem ;) ;)
Návrat nahoru Goto down
https://wentworth-sarah.forumakers.com
Sindy
Železný člen
Železný člen
Sindy


Female
Poeet p?íspivku : 150
Age : 30
Bydliště : Gbely
Registration date : 07. 05. 08

zamávání speciálně pro vás...udělejte Wentovi PÁPÁ:) Empty
PříspěvekPředmět: Re: zamávání speciálně pro vás...udělejte Wentovi PÁPÁ:)   zamávání speciálně pro vás...udělejte Wentovi PÁPÁ:) Icon_minitimeSat May 17, 2008 9:21 pm

Ivča napsal:

No přesně tak, souhlasím s váma, holky..on je prostě super....a je to tu...rozplývání nad Wentem ;) ;)
Jj... Laughing ...bolo hneď nazačiatku jasné,že sa nad ním rozplívať budeme a je to tu.. Laughing :heart: :heart: oops oops
Návrat nahoru Goto down
plavice
Pokročilý člen
Pokročilý člen
plavice


Female
Poeet p?íspivku : 59
Age : 37
Registration date : 15. 05. 08

zamávání speciálně pro vás...udělejte Wentovi PÁPÁ:) Empty
PříspěvekPředmět: Re: zamávání speciálně pro vás...udělejte Wentovi PÁPÁ:)   zamávání speciálně pro vás...udělejte Wentovi PÁPÁ:) Icon_minitimeMon May 19, 2008 4:08 pm

Sindy napsal:
Ivča napsal:

No přesně tak, souhlasím s váma, holky..on je prostě super....a je to tu...rozplývání nad Wentem ;) ;)
Jj... Laughing ...bolo hneď nazačiatku jasné,že sa nad ním rozplívať budeme a je to tu.. Laughing :heart: :heart: oops oops
když mě to rozplývání tak moc bavíí, při pohledu na něj se mi vyplavuje mega moc hormonu štěstí a je to nádhera Laughing :heart:
Návrat nahoru Goto down
Sindy
Železný člen
Železný člen
Sindy


Female
Poeet p?íspivku : 150
Age : 30
Bydliště : Gbely
Registration date : 07. 05. 08

zamávání speciálně pro vás...udělejte Wentovi PÁPÁ:) Empty
PříspěvekPředmět: Re: zamávání speciálně pro vás...udělejte Wentovi PÁPÁ:)   zamávání speciálně pro vás...udělejte Wentovi PÁPÁ:) Icon_minitimeMon May 19, 2008 4:47 pm

plavice napsal:
Sindy napsal:
Ivča napsal:

No přesně tak, souhlasím s váma, holky..on je prostě super....a je to tu...rozplývání nad Wentem ;) ;)
Jj... Laughing ...bolo hneď nazačiatku jasné,že sa nad ním rozplívať budeme a je to tu.. Laughing :heart: :heart: oops oops
když mě to rozplývání tak moc bavíí, při pohledu na něj se mi vyplavuje mega moc hormonu štěstí a je to nádhera Laughing :heart:
Tak to poznám Laughing ..akoby tým jeho úsmevom a očičkami liečil človeka.. Laughing oops oops oops ..vždy tak cítim,ako sa mi zvýši teplota..vždy ma dokáže úplne rozpáliť..hhh.. oops Laughing
Návrat nahoru Goto down
Sponsored content





zamávání speciálně pro vás...udělejte Wentovi PÁPÁ:) Empty
PříspěvekPředmět: Re: zamávání speciálně pro vás...udělejte Wentovi PÁPÁ:)   zamávání speciálně pro vás...udělejte Wentovi PÁPÁ:) Icon_minitime

Návrat nahoru Goto down
 
zamávání speciálně pro vás...udělejte Wentovi PÁPÁ:)
Návrat nahoru 
Strana 1 z 1

Povolení tohoto fóra:Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru
Wentworth Miller & Sarah Wayne Callies :: Wentworth Miller :: Fotogalerie-
Přejdi na: